Hadra Ajans

Blog
suskumru.com

DA PA Alexa News G. index Yaş Fiyat Satın AL
16 42 1,454,314 31,165 271 10 yıl, 230 gün 200,00 add

suskumru.com

suskumru.com Tanıtım Yazısı Nedir Faydaları Nelerdir? suskumru.com Sitesinden Tanıtım yazısı alarak, Firmanızı ya da ürününüzün tanıtımını sağlayarak Google nezdinde yükselmenizi sağlar. Arama Motorlarında üst sıralara yükselerek organik ziyaretçinizi arttırmanızı sağlar. Sanal ortamda popülerliğinizi arttırarak marka bilinirliği sağlar. Organik Ve Kalıcı Ziyaretçi Elde Etmeyi Sağlar. Web Sitenizin Doğal Backlink Elde Etmesini Sağlar. Tanıtım yazıları ile indeks sürenizi hızlandırabilir, indeks problemi yaşıyorsanız bu sorundan kurtulabilirsiniz. Web sitenizin popülerliğini ve marka değerini artırın Tanıtım yazısı ile Web sitenizin dijital ortamda popülerliğini arttırarak, marka bilinirliğini sağlayın.. suskumru.com Sitesinin Diğer Reklam Alanları için Fiyat bilgisini Tarafımızca Alabilirsiniz.
Sipari Teslimi: Siparişiniz, Ödemenin Yapıldığını Takip Eden Gün İşleme Alınır, En Kısa Zamanda Sonuçlanır ve Tarafınıza Rapor Gönderilir. Örnek Rapor İstenildiği Taktirde Tarafınıza İletebiliriz.
UYARI: Sipariş Vermek İçin Sitemize Üye Olup Kayıt İşleminizi Tamamlamanız Gerekmektedir
Tanıtım Yazısı - Tanıtım Yazısı Paketleri - Backlink Al - Haber Bülteni Hadra Ajans Daima Yanınızda...

Bu domain ile ilgili sorun ve sorunlarınızı İletişim bölümünden bize yazabilirsiniz.

Lütfen Okuyunuz

 

  • Eğer yazı sizin tarafınızdan gönderilecekse en az 300 kelimeden oluşmalı ve özgün olmalıdır. Başlık, URL içermemelidir.
  • Yazı benim tarafımdan yazılacaksa ilgili notlar, tarafıma iletilmelidir.
  • Yazı içerisinden tek bir siteye ve en fazla 3 adet link çıkışı yapılabilir.
  • Görsel içerikler daima benim sunucumda barındırılır.
  • Tanıtım yazıları her zaman sponsorlar kategorisine dahil edilir ve yazıya ait bağlantı, ana sayfada yan menüde bulunan sponsorlu yazılar bölümünde en az 1 hafta sabitlenir.
  • Yazının ana kategorilerden birinden yayınlanması istenirse +100 TL talep edilir.
  • Tanıtım yazıları 1 yıl süreli olarak yayınlanır. Yazılar, 1 yıl süresince silinmez fakat tanıtımı yapılan site kapanırsa, sayfalar yayından kaldırılırsa ya da başka bir siteye yönlendirirse; yazı ya da linkleri kaldırma hakkımı saklı tutuyorum.
  • Yalnızca anahtar kelimelere yoğunlaşılmış, anlam bütünlüğünden yoksun ve editörün kişisel beğenisini öne çıkaran/ben diliyle yazılmış yazılar yayınlanmaz.
  • Konusu veya içeriği yetişkinlere özel ürünler, medyum, fal, büyü, bahis, kumar veya warez olan her türlü illegal sitelerle ilgili reklam çalışması yapılmaz.
  • Reklam alımı yapan kişi yukarıdaki koşulları kabul etmiş sayılır.


DA PA Alexa News G. index Yaş Fiyat Satın AL
16 42 1,454,314 31,165 271 10 yıl, 230 gün 200,00 add